Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 14 junho 2024
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
VIDEO ǀ Botoşani – Hermannstadt 2-2! Cele două echipe au oferit un meci cu de toate
GOOOL! Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Andrei Cristea înscrie din penalty
LIVETEXT: FC Hermannstadt-Poli Iași, 0-0, rezultat final. Sibienii au ratat un penalty în min. 95
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
Hermannstadt - stiri, meciurile echipei Hermannstadt, transferuri, jucatori - Digi Sport
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Hermannstadt - FC Botoșani 1-1, în play-out-ul din Superliga » Trupa lui Flavius Stoican a egalat în ultimele minute, prin Sekou Camara
FC Hermannstadt, remiză albă cu Poli Iaşi pe teren propriu, cu penalty ratat în prelungiri
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc