Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu  numărul #17 a Superligii.
Video Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Gabi Iancu, gol cu călcâiul, după dubla lui Silviu Balaure
Hermannstadt – Poli Iași 0-0, în etapa a 17-a din Superliga. Remiză albă între echipa lui Marius Măldărășanu și cea a lui Leo Grozavu. Sibienii ratează penalty în minutul 90+4
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Video Video Poli Iași - Hermannstadt 0-2. Tsoumou şi Dumitriu au adus victoria pentru echipa antrenată de Miriuţă
FC Hermannstadt, doar remiză la Petrolul. Sibiu a jucat aproape tot meciul cu un om în plus (video)
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Petrolul - FC Hermannstadt 0-0, în etapa 10 din SuperLiga. Sibienii, doar remiză cu om în plus din minutul 6
Video AFC Hermannstadt - ASU Poli 1-0. Rezultatele etapei a 7-a din Liga 2 și clasamentul