Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o

Por um escritor misterioso
Last updated 26 maio 2024
Video  CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o
CFR Cluj a închis anul cu o înfrângere. Formația antrenată de Dan Petrescu a pierdut în fața celor de la Hermannstadt cu scorul de 0-1, în etapa cu numărul 21 din Liga 1.
Surpriza la Cluj Napoca, FCSB și-a luat revanșa pentru meciul din tur
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie cu Petrolul Ploiești / Cum arată clasamentul după nouă etape - HotNews.ro
REZUMAT CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Petrescu ia gol din fază fixă și termină anul pe locul doi
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
SuperLiga, etapa a 20-a: Dinamo întrerupe la 14 seria meciurilor fără victorie, victimă - singura echipă aflată sub ea în clasament! - Sportarad
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Live Blog Cupa României: U Cluj și CFR Cluj și-au împărțit punctele în derby / Farul, eliminată
Lazio – CFR Cluj, 1-0 în Europa League. Ce șanse de calificare păstrează clujenii
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie la revenirea lui Andrea Mandorlini pe bancă - HotNews.ro
REZUMAT Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Clujenii ratează ocazia de a trece pe primul loc.
CFR 1907
CFR Cluj - Wikipedia
CFR Cluj - Sepsi 3-0. Ardelenii au făcut spectacol în Gruia. Covăsnenii, cinci meciuri fără victorie - Playsport
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1, în etapa 21 din SuperLiga. Campioana en-titre termină anul pe locul 2. Cum arată clasamentul. Video