Hermannstadt – Poli Iaşi 0-1, Video Online în etapa a 15-a din Liga 1

Por um escritor misterioso
Last updated 13 junho 2024
Ghanezul supersonic pe care îl transferă Gigi Becali va avea viață grea la FCSB, cel puțin în viziunea lui Emil Săndoi, fostul selecționer al naționalei de tineret a României. Este deja bine cunoscut faptul că […]
Superliga// Runda 17-a//Hermannstadt – Poli Iași 0-0// Petrescu, de la gazde, ratează un penalty în minutul 90+5!
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Poli Iaşi a pierdut meciul cu Hermannstadt şi este prima echipă care a retrogradat matematic din Liga 1
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Video Hermannstadt - Dinamo 4-0. ”Câinii”, fără șansă la Sibiu! Bucureștenii rămân pe penultima poziție a clasamentului
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
REZUMAT Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în ultimul minut
Ploaie de goluri în Liga 2! Poli Iași și Hermannstadt, victorii la scor în etapa a șaptea. Cum arată clasamentul