Pobeda u Subotici, Spartak – Radnički 0:1

Por um escritor misterioso
Last updated 30 maio 2024
Radnički je kao gost savladao ekipu subotičkog Spartaka u 27. kolu Super lige Srbije rezultatom 0:1. Pobednički pogodak za nišku ekipu postigao je Sava Petrov u 34. minutu utakmice. U duelu koji je za oba današnja rivala bio od izuzetnog značaja, Radnički je pokazao znatno bolju i organizovaniju igru i sasvim zasluženo u Niš nosi …
Napredak primio gol u 91. pa pobedio u 97. minutu: Vojvodina uradila ono što nije mogao Partizan - SoccerSportal
Još ima iskre u Pazaru: Pobeda u gostima posle deset meseci, Spartak doživeo havariju
Fudbaleri Spartaka pobedili Radnički u Nišu (0:1)
UŽIVO: Spartak - Crvena zvezda, TV prenos, Arena sport
Radnički slavio u Subotici, Spartak nije imao snage za preokret - Sportal
pobeda radnicki Kragujevac 3:0 spartak doo subotica
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Spartak Suboticu rezultatom 3:0 u četvrtom kolu Superlige Srbije - Sportal
Zvezdi prija Spartak, 12. uzastopna pobeda protiv Subotičana, Ben igrao za desetku (FOTO, VIDEO)