„Solidarumo bėgimas“ 2022 m.

Ketvirtus metus iš eilės rugsėjo 29 d. lopšelio-darželio ,,Žilvitis“ bendruomenė jungiasi prie  smagiausio Lietuvoje – 9 ojo Solidarumo bėgimo! Tai „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva, kiekvienais metais sulaukianti vis daugiau visuomenės ir ugdymo įstaigų dėmesio. Šio bėgimo misija — pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų, bet ir todėl, kad vaikus mokome būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens padėti aplinkiniams. Šių metų solidarumo bėgimo tikslai: ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems  labiausiai reikia mūsų pagalbos. Džiaugiamės ir dėkojame mokytojams, vaikams, tėveliams ir visiems, kurie bėgo kartu! Bėgimą organizavo fizinio aktyvumo mokytoja Lina Kozienė, darželio socialinė pedagogė Sandra Grigaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojas Andrius Paleičikas. Visa paaukota pinigų suma bus pervesta į „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą.

 

„Futbolas kviečia draugauti“ 2022

Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis” fizinio ugdymo mokytoja Lina Kozienė  organizavo  iniciatyvą „Futbolas kviečia draugauti”, kurioje   dalyvavo  lopšelių-darželių „Žilvitis”, „Eglutė”, „Gintarėlis” ugdytiniai. Iniciatyvos tikslas –  populiarinti futbolo žaidimą lauke, sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą. Renginio prioritetas – glaudus bendradarbiavimas tarp švietimo įstaigų ir sporto organizacijų.

Futbolo klubo treneriai Giedrius Mickus  ir Deividas Bucevičius  vaikams pravedė linksmą mankštą, mokė judrių futbolo estafečių, pristatė futbolo klubą „Žemaitijos lokiai”.

Geros  vaikų emocijos, juokas, draugo palaikymas rungtyniaujant parodė,  kokia svarbi draugystė yra futbolo aikštėje.