Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

  Lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ įvyko šventinis renginys-viktorina skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginį organizavo priešmokyklinių grupių ,,Boružiukai“ ir ,,Bitutės“ vaikai.  Vaikai netradiciškai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Žinias  apie Lietuvą pasitikrino viktorinoje, kuri vyko per ,,zoom‘‘ programą.
   ,,Boružiukų“ grupės ugdytiniai parodė draugams spektaklį ,,Gedimino sapnas“.
Smagiausia vaikams buvo atsakyti į klausimus apie Lietuvą: kas yra mūsų sostinė, prezidentas, kokia jūra skalauja mūsų krašto krantus ir kitus.  Savo rašymo gebėjimus demonstravo užrašydami žodžius ,,Trispalvė“, ,,Vilnius“ ir kitus. Smagi užduotis  grupių komandoms buvo kuo greičiau  sudėti Lietuvos vėliavą iš kaladžių.
Visi vaikai norėjo kuo greičiau ir tiksliau atsakyti ir parodyti, kad iš tiesų žino svarbiausius dalykus apie savo gimtąjį kraštą.
Įveikę visas  užduotis vaikai kartu sudainavo dainelę apie Lietuvą ,,Nupiešiu saulę“.
     Renginio pabaigoje auklėtojos vaikams linkėjo nepamiršti, kad gyvena pačioje gražiausioje šalyje – Lietuvoje, kad nesvarbu, ar saulė švies, ar lietus lis, mažose širdelėse tegul visada gyvena meilė ir pagarba gimtajai šaliai.