Paroda „Stebuklingas kalėdinis maišelis“

Pasitikdami gražiausias metų šventes – Kalėdas mūsų lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rita Garalienė ir Danguolė Kaminskienė organizavo Respublikinę virtualią ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų parodą „Stebuklingas kalėdinis maišelis“. Parodos  tikslas – ugdyti kūrybinius ir meninius gebėjimus, iniciatyvumą, bendradarbiavimą, estetinį suvokimą.

Vaikai, tėvai ir pedagogai savitai ir originaliai kūrė kalėdinius maišelius, taikė įvairias meninės raiškos priemones, plėtojo meninės kompetencijos galimybes. Parodos organizatorės į kūrybinį procesą įtraukė ir šalies ugdymo įstaigų vaikus, tėvus, pedagogus. Internetinėje erdvėje sulaukėme 128 darbelių nuotraukų iš 54 respublikos ugdymo įstaigų. Džiugina kūrybinių darbų gausa. Kiekviename darbe įdėta meilės, šilumos, kūrybiškumo, originalumo. Visa tai persipina su Adventiniu laikotarpiu, su šiltu ir jaukiu švenčių laukimu.

Artėjančių švenčių proga linkime visiems pilno maišo kalėdinių dovanų ir džiaugsmingų stebuklų. Juk Kalėdos – nuostabus stebuklų metas. Lai pildosi stebuklai, tikėkime jais!

 Internetinėje erdvėje sulaukėme 128 darbelių nuotraukų iš 54 respublikos ugdymo įstaigų