Šiais metais įsijungėme į tarptautinį projektą „Pasakyk pasauliui labas!“ („Say hello to the world‘‘). Projekto tikslas – skatinti vaikus per įvairias įdomias veiklas susipažinti su kitos šalies kultūra, papročiais, tuo pačiu pristatant ir savo šalį. Projekto veiklų metu skatinamas solidarumas, pagarba kitoms tautoms, kultūrai.  Projektas parengtas pagal „Penki pirštai“ programą ir jungia vaikus visame pasaulyje. Dalyvaudami projekte vaikai domisi ne tik kitų  tautų kultūra, tradicijomis, bet ir  formuoja  tautinį ir pilietinį identitetą. Bendraudami  video skambučių pagalba, lavina kūrybiškumą, sužino apie saugų kompiuterio naudojimą, mokosi kitos šalies kalbos. Tokiu būdu vaikai atranda daugiakultūrius skirtumus ir jų įvairovę, tampa labiau tolerantiškais. Projekte dalyvauja priešmokyklinio ugdymo grupių ,,Nykštukai“ ir „Žiniukai“ vaikai, padedant  grupės pedagogams, bei socialinei pedagogei.  Projekto partneris Slovėnijos Mariboro miesto pradinės mokyklos 7-8 metų vaikai. Daugiau apie projektą galite sužinoti internetinėje svetainėje: www. sayhellototheworld.eu.

Tęsiame dalyvavimą tarptautiniame projekte ,,Say hello to the word“. Susitikimo tema – Aš ir mano šeima. Vaikai pristatė savo šeimas, lietuviškai padainavo dainelę ,,Pirštukų šeima“. Sveikinosi su draugais iš Slovėnijos lietuvių, anglų ir slovėnų kalbomis. Klausėsi dainelės slovėnų kalba. Su nekantrumu vaikai laukia trečiojo  susitikimo. Džiaugiamės, kad projekto dėka skatiname ir stipriname bendravimą ir bendradarbiavimą su kitomis šalimis, giliname užsienio kalbų žinias, ugdome toleranciją ir pagarbą vieni kitiems.

Tęsiamas tarptautinis projektas „Say hello to the word“. Susitikimas su draugais iš Slovėnijos. Trečias projekto etapas, tema: „Me and my kindergarten”.