Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną susilygina dienos ir nakties ilgumas. Žemės dieną minėjome lopšelyje-darželyje „Žilvitis“. Pakviesta į šventę Saulės savo spinduliais stengėsi sušildyti žvarbų pavasario orą. Atvykusią į svečius ją pasitiko „Liūtukų“ grupės vaikai, kurie buvo pasigaminę gražiausią puokštę lauko gėlių, vėliau visos vaikų gėlės „sudygo“ šalia darželio esančiame traukinyje – nuo šiol jį vadinsime „Gėlių traukiniu“.
Kita Žemės dienos viešnia – Boružė, į šventę pakvietusi miškininką Paulių Gedrimą, kuris kartu su „Drambliukų“ grupės ugdytiniais iškėlė Žemės dienos vėliavą, giedojo „Žilvičio“ himną.
Renginio metu šoko ir dainavo ,,Nykštukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai. „Boružiukams“  įveikus specialias užduotis buvo padovanotas namelis, kuriame prieglobstį turėtų rasti į darželio teritoriją atskrendančios boružės.
Labai džiaugiamės, kad galėjome miškininką pakviesti į inkilų parodą, kurioje buvo eksponuojami ugdytinių, pedagogų ir tėvelių sukalti inkilai. Miškininkas papasakojo, kokie turėtų būti gaminami inkilai, kad juose norėtų apsigyventi paukščiai, keletą inkilų iškėlėme ir šalia darželio augančiuose medžiuose, o likusius padovanojome miškui, miškininkas Paulius pažadėjo, visus juos pakabinti.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Gyrienė

Pasaulinės Žemės dienos renginių akimirkas Mažeikių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ akimirkas fiksavo  Mažeikių regioninė televizija „Roventa“ .

Šokių dienos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“, skirtos Pasaulinei Žemės dienai paminėti