Darželio psichologo asistento kontaktinis darbo laikas:

Pirmadienis 08.00 – 12.00

Antradienis 08.00 – 12.00

Trečiadienis 08.00 – 12.00

Ketvirtadienis 08.00 – 12.00

Penktadienis 08.00 – 12.00

Dėl konsultacijos prašome užsiregistruoti:

Tel. Nr. +370 677 23 803

El. paštu  psichologas.zilvitis@gmail.com

Psichologas darželyje vertina vaiko raidos ypatumus, galias ir sunkumus, psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas, vaiko brandumą mokytis pagal ugdymo programas. Bendradarbiaudamas su kitais specialistais (mokytojais, specialiaisiais pedagogais, logopedais, socialiniu pedagogu) siekia sukurti ugdytiniams palankias sąlygas vystytis. Svarbus psichologo darbe ir bendradarbiavimas su tėvais (globėjais). Vaiko gyvenimas neapsiriboja vien darželiu, todėl psichologas teikia rekomendacijas apie sunkumų turintį vaiką ne tik mokytojams bet ir tėvams (globėjams).

Nebijokite padėti vaikui ir kreipkitės į psichologą:

·         Kai kyla klausimų dėl vaiko raidos.

·         Kai norite pasikonsultuoti dėl vaiko elgesio (vaikas konfliktiškas, nepaklusnus, elgiasi agresyviai, sąmoningai gadina daiktus, skriaudžia gyvūnus, meluoja).

·         Kai nerimą kelia vaiko emocinė būsena (vaikas atrodo liūdnas, verksmingas, nenorintis bendrauti, irzlus, išsigandęs, yra labai jautrus, baikštus ar neramus).

·         Kai pastebite, kad vaikas staiga pradėjo elgtis kitaip nei įprasta (pvz.: buvęs aktyvus vaikas staiga tapo itin ramus ir uždaras).

·         Kai manote, kad vaikas patiria bendravimo sunkumų (sunku susirasti draugų, nenori dalyvauti bendrose veiklose, nenori ar nemoka žaisti drauge su bendraamžiais, atrodo vienišas, uždaras, drovus, stokoja pasitikėjimo savimi).

·         Kai vaikas patiria mokymosi sunkumų.

·         Kai kyla adaptacijos sunkumų (pvz.: vargina sunkūs rytiniai atsiskyrimai, pastebite streso simptomus).

·         Kai vaikas išgyvena krizinius – traumuojančius įvykius (pvz.: artimojo netektis, tėvų skyrybos, gyvenamosios vietos ar darželio pakeitimas, patirta fizinė ar psichologinė prievarta).

·         Kai jums rekomenduoja kiti specialistai kreiptis psichologo pagalbos.

·         Kai norisi pasitarti ir pasikalbėti apie savo atžalų psichologinę gerovę.