FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un  penalty în ultimile minute de joc
FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
Video Petrișor Petrescu nu se mai gândește la bani după CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: ”Moșul ne-a adus trei puncte! Vor veni și banii”
S-a reluat vânzarea biletelor pentru meciul FC Hermannstadt - FCSB
VIDEO Flora Tallinn - Farul 0-2. Campioana României accede fără emoţii în play-off-ul Conference League
We Love Sport – Liga 1 2020/2021 - din pasiune pentru sport
Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Penalty RATAT de Petrişor Petrescu, în minutul 90+4
FRF adoptă ultimele modificări ale regulamentului. Câţi jucători vor fi înscrişi pe foaia de joc şi câte schimbări vor fi posibile
Poli Iași - Hermannstadt 1-3 în runda secundă din SuperLigă. „Dublă” Balaure și „bijuterie” Iancu
Vineri, Ripensia joacă la Zlatna, cu Unirea Alba Iulia - FC Ripensia Timișoara
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
Doi tineri din Sibiu oferă antrenamente personalizate de fotbal. „Oferim jucătorilor noștri o experiență unică”
Întrebările sunt ”inoportune”: răspunsul CJ Sibiu pe subiectul pistelor de biciclete la marginea drumului
Știrile zilei: Cu drag din Sibiu, discuții suprarealiste într-o ședință de CL, cresc salariile din