„Tai – mano svajonių namas“

Pirmasis vasaros mėnuo buvo ne tik šiltas ir gražus, bet jis mums suteikė ir daug geros nuotaikos, šypsenų bei įspūdžių. Birželio 28 dieną darbščioji ,,statybininkė‘‘ ir linksmoji ,,architektė“ pakvietėme vaikus į vieną mėgstamiausių įvairaus amžiaus vaikų užsiėmimų lauke – žaidimams su smėliu. 

Pamankštinę pirštelius, atspėję mįsles ir gavę dovanų po saldų akmenėlį buvo pakviesti į statybų aikštelę. Linksmai ir aktyviai vaikai žaidė su smėliu, kartu bendradarbiaujant tarpusavyje sukūrė įspūdingus statinius panaudojant ne tik smėlį, bet ir įvairias gamtines medžiagas, žaislus, antrines žaliavas ir kt. Čia vaikai turėjo galimybę  atskleisti tiek savo kūrybiškumą, tiek išmokti veikti kartu, siekti bendro tikslo įgyvendinant savo sumanymus. Iškilo pilis skirta Lietuvai, keksiukų pilis, princesių ir piratų pilys, didžiulis miestas žaisliukams  ir t.t. 

O po didžiųjų statybų kompetentinga komisija su direktore priešakyje rinko geriausius statinius. Nepavykus nuspręsti kuris gražiausias, todėl paskelbti nugalėtojais visų grupių statiniai ir apdovanojami visi. Apdovanojimą draugiškai susėdę ant pievutės suvalgėme. Nuotaika puiki, vasarą tęsiasi.