Por um escritor misterioso
Last updated 08 junho 2024
FC Hermannstadt a terminat la egalitate, scor 0-0, partida disputată vineri seara pe teren prorpiu cu Poli Iași.
Hermannstadt - Dinamo 4-0 » Un balaur a înfulecat „cățeii”: formația lui Ovidiu Burcă, KO la Sibiu! Cum arată clasamentul
fcsb
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Dennis Politic – Doar Dinamo
Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi prezentată cupa
Finanțatorul de la FC Hermannstadt, prima reacție după ce echipa a fost depunctată: „Am avut o discuție înainte să apară știrea!” - Antena Sport
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
Sport
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri