2022 m. birželio 14 d. Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“ baigė „Futboliuko“ sezoną. Svečiuose FK „Žemaitijos lokiai“ treneriai Deividas Bucevičius ir Giedrius Mickus supažindino ugdytinius su Žemaitijos vėliava, pamokė judrių žaidimų, kamuolio varymo technikos. Vaikai žaisdami su futbolo kamuoliu patyrė gerų emocijų, aktyvus judėjimas jiems labai svarbus.

X-asis Futboliuko festivalis skirtas Lietuvos futbolo 100-mečiui paminėti.

 

 

Respublikinį projektą „Futboliukas 2022” Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis” ugdytiniai pradėjo aktyviai sportuodami, žaisdami ir kurdami. Vaikai gavo užduotis: išmokti kontroliuoti kamuolį, atlikti kūrybinę užduotį su draugais ir tėveliais futbolo tematika, nustebinant „Futboliuką“ savo kūrybiškumu: sukonstruoti, sulipdyti, nupiešti (ar kaip tik fantazija leidžia) pagaminti futbolo stadiono maketą, taurę, medalį, futbolo batelį, gairelę ar bet ką kitą. Mokytojų ir tėvelių dėka nauji iššūkiai ir užduotys įveiktos sėkmingai.

Respublikinį projektą „Futboliukas” kuruoja fizinio ugdymo mokytoja Lina Kozienė.

„FUTBOLIUKO KALĖDOS 2021 ”

Mažeikių lopšelyje-darželyje „ŽILVITIS” šie metai šventiški, dosnūs gautomis dovanomis, kurios bus naudojamos fizinio aktyvumo veiklose.

Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“ tęsia dalyvavimą respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „FUTBOLIUKAS” 2021–2022 m.

2021 m. lapkričio 24 d. vyko ypatinga pamokėlė su futbolo treneriu Ramūnu Daubariu iš Mažeikių FK „Triumfas“. Treneris mielai dalijosi savo patirtimi, mokė vaikus varyti, perduoti kamuolį, draugiškai žaisti futbolą. Fizinio aktyvumo veiklą inicijavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lina Kozienė, Rasutė Kauneckienė.

Mažeikių futbolo klubas „Triumfas“ kviečia įvairaus amžiaus mergaites lankyti futbolo treniruotes

Respublikinis projektas „Futboliukas“ 2020-2021m.

Kūrybiški ugdytinių darbai futbolo tematika.

https://www.asfutboliukas.lt/