Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kiekvienais metais pavasarį kviečia programos „Olimpinė karta“ narius, ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir bendrojo ugdymo mokyklas teikti paraiškas olimpinio projekto konkursui.

Konkursas skirtas programos nariams, kurie nori organizuoti veiklas ar renginius, išvykas ar projektus įstaigose ir bendradarbiaudami su partneriais. 2021 m. pagrindiniai akcentai: olimpinės žaidynės, fizinis aktyvumas, bendruomeniškumas.

2022 m. gegužės 18 d. Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis“ sulaukė labai džiugios žinios iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto:
„Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vardu, norime padėkoti, kad teikiate „Olimpinės kartos“ projekto konkurso paraiškas.
Džiugiai informuojame, kad peržiūrėjus ir įvertinus jūsų paraišką esate apdovanojami 300 Eur piniginiu prizu.“ 

Iš „Olimpinės kartos” gauto piniginio prizo įsigijome šiaurietiško ėjimo lazdas.
Siekdami puoselėti ir stiprinti vaikų sveikatą, mūsų ugdymo įstaigoje organizuojame šiaurietišką vaikščiojimą vaikams. Jis nesudėtingas ir labai lengvai išmokstamas. Vaikai kartu su pedagogais mokosi šiaurietiško ėjimo technikos. Tai buvo nauja ir netikėta veikla, kurios metu vaikai turi susikaupti ir „susidraugauti“ su lazdomis.

Projektą kuruoja ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Kozienė

Vaikų piešinių konkursas „Mano mėgstamiausia Žiemos Olimpinių žaidynių sporto šaka”

Mažeikių lopšelis-darželis „Žilvitis” dalyvavo respublikiniame Lietuvos sporto muziejaus ir Respublikinės ikimokyklinės ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos  vaikų piešinių konkurse „Mano mėgstamiausia Žiemos Olimpinių žaidynių sporto šaka”. Konkursas skirtas 2022 m. Pekino Žiemos Olimpinėms žaidynėms paminėti. Konkurso tikslas – skatinti vaikus domėtis Lietuvos sportu, o ypač olimpine tematika.

Konkurso dalyviai, meninę raišką ir kūrybiškumą išreiškė savo darbeliuose. Parodos kuratorė fizinio ugdymo mokytoja Lina Kozienė.

https://www.youtube.com/watch?v=CHqqlvB9Vt4

——————————————————————————————————————

Olimpinės kartos projektas „Noriu būti olimpietis“

Mažeikių lopšelio-darželio ,,Žilvitis“ ugdytinis Ąžuolas Narbutas (4 metai) domisi sportu, myli krepšinį, svajoja būti geru krepšininku. Linkime sėkmės ir tikime, kad jo svajonė išsipildys.

Ąžuolą kalbino fizinio ugdymo mokytoja Lina Kozienė

——————————————————————————————————————–

Dėkojame pedagogams ir ugdytiniams už prisijungimą prie akcijos „Vaikai juosia Lietuvą olimpiniais žiedais“