„ATSEGU KUPRINĖLĘ – PASEKU PASAKĖLĘ“

Š. m. lapkričio 7 d. vyko knygų namelio uždarymas „Atsegu kuprinėlę – paseku pasakėlę“. Renginio pradžioje iš pasakos atėję personažai Vilkas ir Raudonkepuraitė vaikams pasakojo, kad atkeliavo ne iš taip ir toli, iš šio knygų namelio pasakų šalies. Raudonkepuraitė paklausė vaikų: Gal kas skaitė apie mus, ir žino, kas mes? Ugdytiniai pasakė, kad atkeliavome iš pasakos „Raudonkepuraitė“. Taigi ir Vilkas pateikė vaikams išbandymą: kokias dar pasakas vaikai žino. Jis atsegė kuprinėlę ir pasekė pasakėlę. Nors Vilkas ir nepažino raidžių, nemokėjo skaityti, bet pasaką pasekti mokėjo. Jam dažnai pasakas sekdavo mama, todėl ir vaikams pasekė pasakaitę „Trys paršiukai“.

Mergaitė ir Vilkas priminė, kad artėja šalta žiema, ir knygos lapelius sukaustys šaltas speigas užklodamas šerkšnu. Kad knygos nesušaltų, užrakinome knygų namelio dureles. Tada į vidų neįpūs šaltas vėjas ir pasakos veikėjai bus apsaugoti nuo šalčio. O pavasarį pailsėję galėtume vėl atidaryti plačiai namelio dureles ir džiuginti jus pasakomis.

Užrakinus knygų namelio dureles Vilkas ir Raudonkepuraitė pakvietė visus vaikus linksmiems žaidimams. Išsitraukę spalvas ugdytiniai keliavo į personažų  spalvų stoteles, kuriose laukė linksmi ir padūkę personažai: šuniukas – Kauliukas, kiškutis – Drąsuolis ir zuikio Puikio mokyklėlė. Ugdytiniai įvykdę visas užduotis buvo pavaišinti Raudonkepuraitės ir Vilko keptais sausainiais.