„Madų šou iš antrinių žaliavų“

Gamta – tai gyvūnija, augalija ir viskas, kas mus supa. Be gamtos nebūtų ir žmogaus. Gamtą puoselėjantis, atliekas rūšiuojantis žmogus prisideda prie pasaulio išsaugojimo.

Kovo 9 dieną Mažeikių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko „Madų šou iš antrinių žaliavų“. Nustebino dalyvių ir žiūrovų gausa bei kostiumų įvairovė. Tiek vaikų, tiek tėvelių kostiumai  buvo nepaprastai išradingi. „Baltažiedė gėlelė“, „Pavasarinis žiogelis“, „Balerina“ kvietė žiema alsuojantį pavasarį kuo greičiau apsivilkti saulės ir žalumos kostiumą. O kur dar „Riterio“, „Elzos“, „Sniego karalienės“, „Krepšininko“ ir kiti kostiumai, kurių visų net neišvardinsi. Komisijai teko labai sunkus uždavinys atrinkti geriausius iš geriausių.

Šventės metu vaikai įtvirtino žinias apie atliekų rūšiavimą, dalinosi mintimis ką galima pagaminti iš antrinių žaliavų.  Šventės tikslas – paraginti darželio bendruomenę tapti draugiškesniais aplinkai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems puikiame šou. Visų bendra nuomone renginys turėtų tapti kasmetiniu. Tikimės, kad taip ir bus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Indrė Gyrienė ir Sigita Laimė