„Magiški kiaušiniai“

Nuo 2022 m. kovo 28 d. įstaigoje vyksta edukacija „Magiški kiaušiniai“. Specialiame inkubatoriuje buvo įkurdinti devyni vištų kiaušiniai. Kiekvieną dieną vaikai stebėjo ir laukė, kada prasikals viščiukai. Kiek buvo visiems smalsumo ir jaudulio, kai pirmasis kiaušinukas pradėjo skilti. Iki kovo 31 dienos, dideliam visų džiaugsmui, išsirito visi devyni viščiukai. Vienas per kitą gražesni ir visi skirtingi. Iki pat balandžio 8 dienos vaikai stebės mažųjų cypliukų augimą, jų pokyčius. Vėliau viščiukai iškeliaus tęsti savo gyvenimo vieno iš įstaigos darbuotojų namuose ir tolimesnį augimą vaikai stebės fiksuotose nuotraukose.

Viskas turi pradžią ir pabaigą. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau mūsų viščiukai jau užaugo ir balandžio 8 d. iškeliavo į nuolatinius namus. Šiandien vaikai atsisveikino su pūkuotukais. Naujieji viščiukų šeimininkai pažadėjo mums atsiųsti nuotraukų iš naujų namų. Tad tikimės dar ne kartą pamatyti ūgtelėjusius mūsų viščiukus. Dėkojame mokytojai Birutei už begalinį rūpestį mažaisiais augintiniais visos edukacijos metu.

 

2022 m. balandžio 15 d. Viščiukai naujuose namuose auga vis didyn ir kasdien gražėja.

 

2022 m. balandžio 28 d. Mūsų viščiukai gerose rankose. Auga labai sparčiai. Štai kokie jau dideli.

 

2022 m. gegužės 13 d. Mūsų prižiūrėti mažieji viščiukai užaugo. Štai jau kokios vištos išdidžiai vaikšto savo naujuose namuose.

2022 m. birželio 16 d.